Olga Mrawiec
dietetyk kliniczny

Cześć!

Nazywam się Olga Mrawiec  jestem dietetykiem klinicznym nie tylko z zawodu ale również z pasji. Na co dzień zajmuje się Pacjentami ze złożonymi problemami gastroenterologicznymi i endokrynologicznymi. Pomagam im w zrozumieniu związków przyczynowo-skutkowych  problemów zdrowotnych, a następnie krok po kroku w ich rozwiązywaniu.

 

Wieloletnie Doświadczenie

Wiedza, którą Dzielę się z wami

Oprócz pracy w poradni jestem również aktywnym szkoleniowcem oraz autorem publikacji w czasopismach branżowych. Prowadzę bloga, w którym dziele się wiedzą dotyczącą zagadnień zdrowotnych, z jakimi spotykam się na codzień podczas pracy z Pacjentami.

Informacje, które znajdziesz na blogu są przefiltrowane przez tzw „naukowy spam”. Wpisy oparte są na publikacjach naukowych  z czasopism o wysokim  wskaźniku cytowań „impact factor”  z dobrze zaprojektowaną metodologią badań. Co istotne wiedza, którą znajdziesz na blogu  jest zweryfikowana w praktyce poprzez wdrażanie, a następnie ocenianie skuteczności wybranych rozwiązań żywieniowych i suplementacyjnych u Pacjentów poradni.

MOJA MISJA? Pomóc wam żyć lepiej!

Zdaje sobie sprawę, że ilość czasu jaki lekarz lub dietetyk poświęta Pacjentowi na wizycie jest zawsze niewystarczająca. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne informację żeby zrozumieć swój problem i bardziej świadomie dokonywać wyborów żywieniowych  i suplementacyjnych. Wiedza jest kluczem do zrozumienia mechanizmów według, których funkcjonuje organizm. Dzięki niej skutecznie zhakujesz swoje zdrowie. Daję Ci zatem wędkę, rybę złowisz sam/-a.

Potrzebujesz POMOCY? Napisz do mnie!

Zawodowo działam na wielu płaszczyznach dlatego aby możliwie jak najszybciej się ze mną skontaktować wybierz interesujący Cię obszar mojej działalności. To pomoże usprawnić naszą komunikację